פרסום ושיווק באינסטגרם

עמוד הבית > השירותים שלנו > פרסום ושיווק באינסטגרם

אינסטגרם היא הרשת החברתית הוויזואלית הפופולרית ביותר בקרב בני הנוער המתבגרים כיום. 

רק בישראל, על פי נתונים שנמצאו ב- 2019 משתמשים באינסטגרם קרוב ל- 3 מיליון איש. 

לכן, אין ספק כי פרסום או שיווק באינסטגרם ללקוחות הצעירים האלה יתרום משמעותית להתקדמותו וצמיחתו של העסק שלכם .

מהו פרסום או שיווק באינסטגרם?

הפרסום או השיווק באינסטגרם דומה מאוד לפרסום או שיווק בפייסבוק. ניתן למעשה לקדם את העסק בשתי דרכים: הקמת דף עסקי בו אתם מעלים סטורי, סרטונים, תמונות ועוד. העוקבים מקבלים באופן תמידי את הסטורי החדשים שאתם מעלים ויכולים גם לשתף. דרך שנייה היא באמצעות מודעות בתשלום. ממש כמו קידום ממומן בגוגל מה שקוראים GOOGLE ADWARDS או מודעות ממומנות בפייסבוק, גם כאן התשלום הוא פר הקלקה. ולא פר צפייה .

היתרונות של פרסום או שיווק באינסטגרם

פרסום שיווק וקידום באמצעות אינסטגרם הוא כדאי מאוד בגלל הפופולריות שלה. פתיחת דף עסקי וקידום של עצמכם באמצעות איסוף עוקבים המתעניינים בכם ובמוצרים / שירותים שלכם נעשה בחינם.  ככה זה מתאים מאוד גם לעסקים קטנים בתחילת דרכם. גם אם אתם מפרסמים באינסטגרם בצורה מומנת, יש לזה  יתרונות:

  • קהל יעד גדול: מודעות ממומנות יגיעו לא רק לקהל העוקבים שלכם אלא לכל משתמשי האינסטגרם שהוגדרו כרלוונטיים למודעה. מדובר על כמות עצומה של אנשים והפצה של המידע על העסק ומוצריו בקנה מידה רחב ביותר.
  • עלות נמוכה יחסית: בניגוד לפרסומות בטלוויזיה או שילוט חוצות, פרסום או שיווק באינסטגרם, גם אם ממומן, הוא בתשלום נמוך יחסית כמובן ניתן להגדיר מראש את הסכום שמתאים לכם להוציא בחודש.
  • מיקוד מודעות לקהל יעד מתאים: ניתן למקד את המודעות באופן מדויק על פי פרמטרים שונים. מעבר לגיל, מין או מיקום גאוגרפי ניתן לבחור גם תחומי עניין, הרגלי צריכה באינטרנט ועוד.
  • בקרה: אינסטגרם כמו פייסבוק מספקת לכם כלים למעקב ובקרה אחר הצלחת המודעות: אילו מודעות עבדו טוב יותר, כמה הקלקות על כל מודעה, כמה זמן היה המשתמש לאחר הקלקה ועוד.

פרסום ושיווק באינסטגרם - איך עושים את זה נכון?

כמה טיפים איך לפרסם או לשווק באינסטגרם בצורה יעילה:

  • עמוד עסקי מפורט: גם אם אתם בוחרים בפרסום ממומן, עדיין דאגו לדף עסקי מפורט עם מידע עליכם או על העסק, תמונות, סרטונים, מידע ברור כיצד ליצור קשר.
  • לאן רוצים להגיע: לפני שמפרסמים באינסטגרם כדאי להציב מטרה מוגדרת.  דוגמאות לכך הן: מספר ההרשמות לניוזלטר בפרק זמן מסוים, מספר כניסות לאתר או מספר רכישות.
  • להיעזר במקצוענים בתחום: נכון, הכל היום זמין ונגיש. עדיין, חשוב לזכור שיש הבדל חובבנות למקצוענות. חברות העוסקות בתחום האינטרנט יודעות באילו כלים שמספק האינסטגרם כדאי להשתמש על מנת לקדם אתכם בצורה הטובה ביותר. אנחנו ב- SUBWEB "שוחים" בכל הקשור לפרסום באינטרנט גוגל פייסבוק ובאינסטגרם ונדע להביא אתכם למקום אליו אתם רוצים להגיע.

בשבילכם SUBWEB מסביב לשעון !

077-2496269

גם בטלפון אנחנו זמינים

sale@subweb.com

גם בדוא"ל אישי

055-664-4130

סאב ווב גם בווצאפ

צרו איתנו קשר עכשיו !

למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות