בניית אתרי אינטרנט מתקדמים

עמוד הבית > השירותים שלנו> בניית אתרי אינטרנט מתקדמים

בניית אתרי אינטרנט מתקדמים

אתר אינטרנט אינו רק כרטיס הביקור של העסק. האתר הוא ערוץ תקשורת אמיתי בין העסק לבין לקוחותיו. המידע באתר נע בצורה דו כיוונית- מהעסק ללקוח וגם מהלקוח לעסק. כל אחד מהצדדים מקבל דרך האתר את המידע הרלוונטי עבורו. לכן, בניית אתרים היא תהליך שצריך להתבצע באופן מקצועי מתוך מחשבה כמה צעדים קדימה. חברת SUBWEB עוסקת בין היתר בבניית אתרי אינטרנט מתקדמים בהתאם לצרכי הלקוח.


בניית אתרים עם ערך מוסף ללקוח

אחד הקריטריונים לאתר שבנוי בצורה טובה ומקצועית הוא חוויית הגלישה. חוויית הגלישה מושתתת על מספר דברים.

  • נוחות גלישה: ממשק נוח מאפשר לגולש לעבור בקלות בין דפי האתר ולהגיע ליעדו גם באתר מורכב עם פונקציות ודפים רבים.
  • נראות טובה: דבר שני שמשפיע על חוויית הגלישה הוא גרפיקה ברורה, בחירה טובה של צבעים ושל פונט. כתב בגודל ברור שיאפשר לגולש לשהות באתר זמן רב ככל האפשר ולקרוא מידע.
  • מגוון פעולות: דבר שלישי וחשוב ביותר הוא הפונקציות שישנן באתר והערך המוסף שהוא מספק לגולש. היום אתר צריך לאפשר לגולש גם להזמין שירותים או לרכוש מוצרים, צריך להיות טופס פניה ברור לשירות הלקוחות או לתמיכה, זאת מעבר לדף צור קשר כללי.
  • מידע מקצועי: האתר צריך להכיל מאמרים מקצועיים, מדריכים שיתנו ערך מוסף ללקוח. בכתיבת החומר צריכה להיות אמינות, שקיפות ומקצועיות והגולש צריך להרגיש זאת.

בניית אתרים לצורך בניית אסטרטגיה

בניית אתרים איכותית נמדדת לא רק על פי חוויית הגולש והשירותים שהאתר מספק לו אלא גם על פי המידע שהוא מעביר בכיוון השני- מהלקוחות אל החברה. איכות האתר נמדדת ביכולתה של החברה ללמוד מהתנועה באתר ומגלישת הלקוחות (או גולשים באופן כללי) על העדפותיהם או צרכיהם. בניית אתרים מתקדמים מושתתת גם על אפשרות העסק  לנתח ולעבד את צרכי ורצונות הלקוחות, להיות עימם בקשר. מערכת לרישום, שיווק, וניהול  קשרי לקוחות מהווה חלק חשוב מהאתר. דבר חשוב נוסף הוא האפשרות להוסיף ולהעלות תכנים לאתר באופן עצמאי.

בניית אתרי אינטרנט מתקדמים גם בוורדפרס

הדרכים לבנות אתרים באופן עצמאי ובזול באמצעות פורמטים כמו וורדפרס. אמנם בניית אתרים בוורדפרס אפשרית טכנית גם באופן עצמאי, אך אתר שנבנה ללא ידע בתחום לא ימצה את מלוא הפוטנציאל שלו. הוא לא יענה על צרכיו המדויקים של העסק או של לקוחותיו. אנו בונים אתרים גם בוורדפרס בהם מושם דגש על צרכי העסק הספציפי תוך איפיון לקוחותיו. אנו עושים שימוש בארגז הכלים העצום שישנו בוורדפרס על מנת לבנות אתר מתקדם המשרת היטב את העסק ולקוחותיו.

אנו ב SUBWEB מתמחים בבניית אתריי אינטרנט על בסיס וורדפרס WORSPRESS , אתרי קניות חנויות ווקומרס  WOOCOMMERCE וכל דרישת אחרת נשמח לעמוד לרשותכם .

אל תהססו להתקשר או לשלוח הודעה

בשבילכם SUBWEB מסביב לשעון !

077-2496269

גם בטלפון אנחנו זמינים

sale@subweb.com

גם בדוא"ל אישי

055-664-4130

סאב ווב גם בווצאפ

צרו איתנו קשר עכשיו !

למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות