קידום ביוטיוב

עמוד הבית>מאמרים מקצועיים > קידום ביוטיוב

קידום ביו טיוב

קידום ביוטיוב youtube מנוע החיפוש או הפרסום המפורסם בעולם הינו הכרחי כיום לכל עסק אשר מבקש להראות סרטונים מהעסק שלו

יוטיוב הוא שירות אירוח הווידיאו הגדול ביותר על פני כדור הארץ, עם למעלה מ -400 שעות של תוכן וידאו המועלה לאתר בכל דקה. יותר מ -30 מיליון איש מבקרים ב- YouTube מדי יום, מה שהופך אותה לפלטפורמה הגדולה בעולם להזרמת סרטונים, מוזיקה ופודקאסטים. למעשה קידום ביוטיוב היום נחשב למאוד מעשי, עשרות מיליוני אנשים משתמשים ב- YouTube Kids מדי שבוע, וראינו את כולם לאחרונה – יותר מתמיד מאז שהאפליקציה הושקה.

Wojcicki טען כי YouTube שותף בהצלחה בעסקי המוזיקה כדי להגדיל את ההכנסות, למשוך אמנים חדשים ולקדם מוזיקה. כמו כן, היא אישרה כי ביוטיוב יש כעת יותר מ -1.5 מיליון מנויים משלמים עם חבילות הכוללות גישה פרמיה ל- YouTube Music. בשנת 2017 אמר כהן, מנהל המוסיקה העולמי של יוטיוב, בצד הרחב הברור נגד ספוטיפיי: "אנו משלמים יותר עבור יוטיוב מאשר עבור כל שירות אחר הנתמך על ידי מודעות. יוטיוב דיווחה באוקטובר 2017 כי התעריף החודשי הממוצע לסרטונים חקלאיים – סרטונים קשורים עלה לשיעור שנתי הדומה יותר לזה של מוצרי קוסמטיקה – עלה מבחינת סרטונים.

זה יכול לעזור לך להימנע מהסיכון לבריונות ברשת, במידה והינכם רוצים קידום ביוטיוב עליכם לקשר לסרטון במידת הצורך. ב- YouTube , עליך להקפיד גם על שיתוף תוכן מקהילות רלוונטיות כגון פורומים ובלוגים. YouTube מאפשר לך להשבית תגובות על סרטונים לחלוטין, או שמשתמשים יכולים לאשר תגובות לפני שהם מתפרסמים. מנהל הערוצים של YouTube יכול להסיר את התגובות שלהם. , ומשתמשים עשויים שיהיה צורך לשתף את תגובותיהם על ידי משתמש אחר לפני פרסומם, אמר דובר יוטיוב. עוזר ליוטיוב להבין מה הנושא של הערוץ שלך. ליוטיוב יש כלי מילות מפתח של YouTube שמראה אילו ביטויים אנשים מחפשים ובאיזו תדירות, אז אל תמלא את רשימת ההשמעה שלך עם מילות מפתח. עם שלוש החלפות, ערוץ YouTube יכול להיות מוסר לחלוטין על ידי מנהל הערוצים שלו או אפילו על ידי צוות הניהול של YouTube.

שים לב שעליך לקשר את הערוץ שלך ל- Google כדי לשתף סרטונים פרטיים עם משתמשים אחרים. אם יש לך אתר עם ערוץ חברתי, הוסף כפתור מנוי ל- YouTube לאתר שלך ושלח הנחיות רגילות. סרטונים בצד הערוץ מופיעים בפינה השמאלית העליונה של דף YouTube שלך, ואם נעשה כהלכה, הדבר עלול להוביל לעומס נוסף.

עבור סרטונים מסוימים, ייתכן שיוטיוב לא יראה שמדובר בסרטון שמעניין אותך, אך הוא מציע לך זאת. תוכלו לקשר לאתר שלכם ולהטמיע את הסרטון שיוטיוב מציע, או אפילו להציע הורדה או הרשמה בחינם.

כברירת מחדל, youtube – dl מנסה להוריד את האיכות הטובה ביותר שיש, אך אם היא יודעת שמוריד מסוים עובד טוב יותר באתר מסוים מאשר אחר, הוא ינחש אוטומטית את "האיכות הטובה ביותר" אם תרצה בכך לא צריך את זה (אלא אם כן אתה מציין אפשרות מיוחדת). מורידים בוחרים מה הכי מתאים להם, לא להיפך.

אם ברצונך להפעיל סרטון במחשב שמריץ את youtube – dl, אך לא פועל – תוכל להעביר את תוכן הווידאו למחשב אחר באמצעות YouTube. אתה יכול להשתמש ב- o כדי להזרים אותו וידאו, או פשוט לאפשר לנגן להוריד את הקבצים שנכתבו עליו ולכבות אותו. זה גורם לספרייה הנוכחית ליצור כספרייה חדשה עם שם זהה לספריה המקורית, אך עם שם אחר.

במרץ 2014, YouTube שינתה את פורמט הפלייליסט שלה ומאוחר יותר את פורמט הפלייליסט של YouTube. כדי ליצור פלייליסט חדש, לחץ על כפתור הכחול הגדול של YouTube Studio בפינה השמאלית העליונה של חשבון YouTube שלך כדי להתאים אותו אישית. עליך להיכנס לחשבון ולהיכנס כדי להוריד סרטוני YouTube. DL עד 2014 – 07 – 25, משתמשים יכולים לפתוח ערוץ ולהשתתף בכל הפעולות ביוטיוב הנחוצות להעלאת סרטונים או ליצירת רשימות השמעה חדשות, כגון העלאת סרטונים ויצירת רשימות השמעה חדשות.

פרסום ביוטיוב ואו קידום ביו טיוב יעזור לכם אם התוכן שלך מדהים ואתה מקבל המון שיתופים, אתה יכול למשוך הרבה מנויים לערוצים, אבל הרישום הוא איך שאתה באמת מביא אותם אליהם. ההצעות וה- AI של YouTube יכולים לעזור בהגברת התוכן, ואם אתה מבין זאת, מנוע ההמלצות של YouTube יכול להתחיל להציג את הסרטונים שלך לצופים. זה נותן מקצועיות בערוץ שלך ועוזר לך לבנות את זהות המותג שלך כדי שאנשים יתחילו לדעת למה לצפות כשהם צופים בסרטון שלך בערוץ. זה גם מגדיל את הזמן ועוזר לבנות מותג וזהות כאשר אנשים לאט לאט "יודעים" מתי ואיפה הם יצפו בסרטונים בערוצים שלהם.

צרו איתנו קשר עכשיו !

אנחנו כאן בשבילכם למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות