פרסום באינסטגרם

עמוד הבית>מאמרים מקצועיים > פרסום באינסטגרם

פרסום ושיווק באינסטגרם

פרסום באינסטגרם הינו הכרחי כיום לכל עסק שמבקש להגיע לקהל צעיר שגולש יותר באינסטגרם

אינסטגרם העניקה לנו לאחרונה עדכון לשירות, מה שנותן לנו את האפשרות לעשות מעט שיווק מקרוב עם מודעות האינסטגרם שלנו.

כפי ש- AdWeek מדווחת, אינסטגרם תאפשר כעת למפרסמים חדשים בכל אזור ליצור קמפיינים למודעות באינסטגרם ללא צורך בקישור לדף פייסבוק. יצירת מודעת Instagram Stories דומה ליצירת מודעת פייסבוק, אך עליך להשתמש ב- Ad Manager בשתי הפלטפורמות. מכיוון שאינסטגרם ופייסבוק משולבים היטב, תוכלו להשתמש במנהל המודעות של פייסבוק כדי ליצור מודעות באינסטגרם. אתה יכול גם להגדיר ולעצב את מודעות Instagram שלך באותו אופן שבו היית מגדיר את מודעות הפייסבוק שלך.

פרסום באינסטגרם

חבר את חשבון האינסטגרם שלך לדף הפייסבוק שלך, חבר אותו למנהל העסקים של פייסבוק, ואז השתמש בחשבון המודעות של פייסבוק כדי לפרסם באינסטגרם עם מנהל המודעות ועורך הכוח. חבר את חשבון הטוויטר שלך והשתמש בו כחשבון מודעה, כפרסומת בטוויטר, בפייסבוק, באינסטגרם או בכל פלטפורמת מדיה חברתית אחרת באמצעות מנהל המודעות וגם עורך הכוח. צור מודעת אינסטגרם, דווח בהמשך מאמר זה ואז השתמש בחשבונות המודעות שלך בפייסבוק כדי להשתמש בה בפייסבוק.

מודעות מהעדכוני המודעות שלך באינסטגרם יוצגו בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם ובכל פלטפורמת מדיה חברתית אחרת עבור קהל היעד שלך.

פרסום מודעה באינסטגרם

חשוב מאוד להקפיד על מטרה עסקית ועל הפלטפורמה המתאימה ביותר לפני יצירת מודעות אינסטגרם. כדי לראות את מדדי המודעות של אינסטגרם, עבור אל מנהל המודעות ולחץ על הסמל "מודעות" בפינה השמאלית העליונה של המסך. שלב זה חשוב אם ברצונך להציב אותה מודעה בפייסבוק ובאינסטגרם או להציג סיפורי אינסטגרם ולהוסיף מודעות בו זמנית. לפני שאתה מוציא את הכסף שלך על מודעות Instagram, ודא שאתה מודע ליעדים העסקיים שלך ולהעדפות של קהל היעד שלך לפלטפורמות מדיה חברתית.

כשאתה בוחר פוסט באינסטגרם כדי להפוך אותו למודעה, אתה רוצה ליצור חוויה ייחודית לאנשים שתתקשר איתך באינסטגרם.

אם החברה שלך פרסמה בעבר בפייסבוק, אז אתה כבר יודע לפרסם באינסטגרם. אם כבר פרסמתם עם חברה בפייסבוק, תוכלו ליצור מודעת אינסטגרם בפלטפורמת פייסבוק.

עליך לערוך את מיקום המודעות כדי לוודא שהוא מציג רק את Instagram והפייסבוק. אם ברצונך למקם את המודעה שלך באינסטגרם ולא בפייסבוק, עליך להשבית את כפתורי "פייסבוק" ו"אינסטגרם "בפינה השמאלית העליונה של הדף.

אם העסק שלך עושה טוב באינסטגרם ואתה רוצה יותר תשומת לב לתוכן שלך, הגיע הזמן לבדוק את הפרסום שלו. אם אינך בטוח כיצד להשתמש במודעות אינסטגרם, כמה הן עולות, או אם אינך בטוח כמה עולות מודעות אינסטגרם, המשך לקרוא כדי לגלות כיצד להציב מודעות אינסטגרם יעילות בתקציב שלך. כיצד להקים קמפיין פרסום באינסטגרם: עיין במדריך שלנו כיצד להציב תוכן מותג באינסטגרם. מה עולה InstagramAds וכמה זה עולה?

מאז שחרורו של המדריך האחרון שלנו, Instagram הרחיבה את פלטפורמת הפרסום שלה לכלול פורמטים חדשים של מודעות, החל ממודעות סטנדרטיות המופיעות כחלק מעדכון האינסטגרם שלך וכלה במודעות Instagram Stories המופיעות בסיפורים בחשבונות היעד שלך לקוחות עוקבים אחריהם. מדריך זה מכסה כמה עולה פרסום באינסטגרם, כיצד לקבוע את מחיריו וכיצד להשוות את עלויותיו לפייסבוק. מודעות אלו זולות וקלות ליצירה, עם תמונות של המודעות המופיעות בפיד האינסטגרם שלך, מה שהופך אותן לאידיאליות לעסקים קטנים עם תקציבים מוגבלים. ארבעה מתבניות מודעות אלה ספציפיות לעדכוני אינסטגרם, שניים מהם מודעות סיפורי אינסטגרם.

אם אתה עדיין מוצא שמודעות אינסטגרם לא עובדות בשבילך, זה כנראה בגלל שאתה לא מנהל עמודים בדף הפייסבוק שלך. תוכלו לקדם את פוסטי הפרופיל שלכם באינסטגרם, אך זכרו כי למעשה עליכם ליצור אותם בפלטפורמת מנהל המודעות של פייסבוק. אם כבר מנהלת חברת מודעות פייסבוק, הצעדים ליצירת מודעות אינסטגרם בתשלום לא אמורים להפתיע אותך. צור את מודעת האינסטגרם שלך במנהל המודעות של פייסבוק – אם אתה רק מתחיל לפרסם באינסטגרם, מנהל המודעות "המסורתי" של פייסבוק צריך להתאים לצרכים שלך.

כדי להתחיל קמפיין פרסום באינסטגרם, עליך להיות בעל חשבון פרסום בפייסבוק (השתמש באותו כניסה אם אתה כבר משתמש בפייסבוק לפרסום) ותוכל לפתוח את חשבון העסק שלך באינסטגרם. עכשיו אתה רק צריך להציב מודעות באינסטגרם כדי להגיע לפלטפורמת Ad Manager של פייסבוק וליצור מודעה ישירות מחשבון העסק שלך באינסטגרם. לפני שפייסבוק השתלטה על אינסטגרם בשנת 2012, היית צריך ליצור את חשבון מנהל מודעות הפייסבוק שלך כדי ליצור מודעות בפייסבוק ובאינסטגרם. מודעות פייסבוק באינסטגרם פועלות באופן דומה, אך מנוהלות על ידי מנהל המודעות בפייסבוק, מה שמקל על מותגים שכבר מפרסמים בפייסבוק להרוויח כסף בפלטפורמה.

צרו איתנו קשר עכשיו !

אנחנו כאן בשבילכם למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!