קידום אתרים אורגני בגוגל מה זה

עמוד הבית > מה זה קידום אתרים בגוגל

פרסום בגוגל

לקדם אתר בגוגל כדאי או לא ?

  שאלה למה חובה על כל בעל עסק לקדם את האתר שלו בגוגל ?

ואם איין לו אתר אינטרנט כפי שאני נוכח הרבה פעמים שלקוחות אומרים לי יש לי דף פייסבוק, האם זה לא אותו דבר ? האם אתה מבין שפייסבוק יכולה מחר להעיף את הדף שלך לחלל עם כל התוכן שלך והלייקים והקישורים ועוד … ? אז כך דף בפייסבוק שייך לפייסבוק לא לך !!!

אתר אינטרנט זהו רכוש שלך , נדל"ן אינטרנטי שלך שמשתבח כל הזמן,כמובן עם תחזוקה נכונה בדיוק כמו כל נכס ובסוף הרווחים מגיעים ובגדול ולכן כן אנחנו חייבים כל הזמן לקדם בגוגל את האתר שלנו.  ידוע ש כ85% מהציבור בעולם ובמדינת ישראל בפרט, כאשר צרכן  מחפש מוצר או שירות כלשהו הוא מקיש ישר במכשיר הטלפון הנייד שלו או במחשב במשרד במקום העבודה על שורת החיפוש  בגוגל. וזה ההבדל הענק גוגל הוא פלטפורמת חיפוש ולא פלטפורמה חברתית של פרסום שמעלה לך מודעת פרסום כמו פייסבוק .

 במידה ואנחנו רוצים שהלקוח ימצא אותנו בגוגל

ולא רק את המתחרים שלנו, אנחנו חייבים כל הזמן לשמור ולקדם ולהוכיח את עצמנו בגוגל, אחרת הלקוח שלנו ימצא את המתחרים שלנו,אנו יודעים כי מעטים מהלקוחות שלנו שומרים אמונים ללא עוררין ויחזרו אלינו לעסק "בעיניים סגורות" וגם אז הם בודקים בעוד מקומות מן הסתם רק בשביל ההרגשה הטובה שלהם. אנו יודעים כבר כי בעתיד הקרוב כל הצעירים בוודאי ירכשו את רוב המוצרים שלהם באינטרנט ובוודאי שיגלשו דרך גוגל לחיפוש עבור אותו מוצר או שירות שהם מחפשים יש גם סיבות לפעמים שלא כדאי לנסות לקדם אותו או כמעט לא כלכלי ואז אני מציע לאותם עסקים לפרסם רק בקידום ממומן, למשל עסקים שכמות החיפושים על התחום שלהם או על מילת המפתח שהם רוצים הם מאוד מועטות ויכולות להיות עשרות בודדות בחודש נישות מיוחדות והם חייבים מדי פעם BOOST של לקוחות בתקופות שקטות שלהם  אז אנו מציעים  להם להיות רק בפרסום ממומן.

אתרי פלטפורמת ויקס חינמיים הם אתרים שכמעט לא כלכלי לקדם אותם אורגני מכיוון שהאתר נמצא תחת ויקס .

דומיין בשם הלקוח

הוא דומיין פרטי שלו כמו שם משפחה ,שם של העסק אבל ההבדל שהדומיין נרשם ברשם הדומיינים ואף אחד לא יוכל להשתמש בשם זה הוא נכס אינטרנטי שלו שמשתבח עם השנים לדומיין בעל ותק יש משמעות רבה במנוע החיפוש של GOOGLE .

קיימות אפליקציות או פלטפורמות שונות ומשונות שנותנות לך סוג של אתרים לבנייה חינמית או במחיר נמוך מאוד, אבל כאשר אתה רוצה לקדם אותם לאורך זמן ולבנות לך מעמד בגוגל קשה וכמעט בלתי אפשרי לעשות זאת ואתה נשאר רק באופציה של קידום ממומן בגוגל שהוא עולה לפעמים לא מעט כסף והוא לא נכון לבניית ערך לאורך זמן. לפעמים גם אני נתקל באתרים שבנו אותם בצורה קלוקלת עם מלא באגים ותקלות ועדיף לבנות אתר חדש תקין מודרני ויעיל יותר מאשר להתחיל עם עבודת שיפוצים שהיא יכולה לעלות מאוד ביוקר ולקחת הרבה יותר זמן מאשר לבנות ביית חדש .

בניית אתר חדש על אתר ישן

זהירות בדיוק כאשר בונים בית חדש ,לא בונים על הבית הישן יש לשמור על תשתית ,מעבר נכון של קישורים ועוד הרבה כדי לא לאבד את כל מה שבנינו בעמל רב עד ההחלפה לאתר חדש .כמובן שאנחנו שומרים על וותק הדומיין ופשוט עושים העברה של התוכן החדש על האתר הישן. ולסיום תמיד נכין דו"ח אופטימיזציה לאתר נבדוק מה לא תקין ומה חייבים לשפר,נסיר תוספים לא יעילים,ננקה דברים מעכבים,נדאג לשפר את מהירות האתר,נדאג לרספונסיביות התאמת האתר למכשיר פלאפון,נדאג לאבטחה,נדאג לגיבויים ,נדאג לנגישות האתר שהיום נושא זה חשוב ואתרים שלא עומדים בתנאי חוק הנגישות נתבעים משפטית ,נדאג לנראות התאמת צבעים תהליך זרימה חווית משתמש,ויש עוד כמה טריקים קטנים שאנחנו שומרים לעצמנו.

אז לסיום אל תהססו להשאיר פרטים או להתקשר אלינו אנחנו מבטיחים לעזור לכם לקדם את העסק שלכם .

צרו איתנו קשר עכשיו !

אנחנו כאן בשבילכם למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות