מה זה גוגל מקומי - PLACES מאת SUBWEB

עמוד הבית > כותרת מאמר גוגל מקומי 

פרסום בגוגל

מה זה גוגל מקומי GOOGLE MY BUSINESS

 GOOGLE MY BUSINESS

דף עסקי או יש לומר אפילו מיני אתר בעמוד הראשי בחיפוש שם העסק שלך שגוגל נותנת לך לפרסם לדוגמה : את שם העסק שלך,תמונות של העסק חיצוני ופנימי ,שירותים שאתה מספק,תחום פעילות,שעות פתיחה,מספר הטלפון של העסק, ואייך מגיעים מפה ולעסק שלך GOOGLE MAPS וכל זה חינם איין כסף .

אתם גם יכולים לראות את מה  שרואים שהם מחפשים את העסק שלכם, להוסיף סניפים במידה וגדלתם, תמונות או סרטון וידאו  מאוד חשוב, התמונות שתחליטו להעלות אם הן אישיות שלכם אם אתם בעלי מקצוע מסוים או תמונות אוירה או תמונות שמבליטות את הייחודיות שלכם, באמצעות התמונות אתם מציגים גם את יתרונות העסק שלכם,תוכלו לקחת את הלקוחות לסיור וירטואלי לעסק ולהזמין אותם לפתוח את הדלתות של העסק שלכם עוד לפני שהם הגיעו לאתר שלכם. להכניס לינק סוג של קישור למקום הזה בכל מיני פרסומות ,קישורים לרשתות חברתיות,סוג של כרטיס ביקור דיגיטלי שלכם בגוגל, מה שאתם לא יכולים להציג בחיפוש רגיל. שאלו אותנו גם  על

צילום 360 מעלות

הדבר החם ביותר היום לעסקים הוא צילום העסק ויצירת סרטון של העסק  במיוחד למסעדות בארים חנויות תכשיטים, חנויות רהיטים, צילומי שיפוצניקים, גבס, דקורציה, תאורה, רהיטים סיורים וירטואליים לאולמות אירועים, גני ילדים, סיור וירטואלי בדירות לדוגמה  ועוד. אל תשכחו לקוחות משתמשים 50% מהחיפוש להם בתמונות וסרטוני וידאו,אתם חייבים להיות שם.

דירוגים בגוגל מיי ביזנס

הלקוחות שלכם גם יכולים לתת חוות דעת על העסק שלכם לטוב ולרע עד 5 כוכבי דירוג אבל אתם יכולים ללמוד מזה מה עליכם לתקן בעסק ולבקש מלקוחות חדשים להעלות ביקורת חיובית עליכם בזמן הרכישה ולשפר את הדירוג הממוצע,אנחנו יכולים גם לעזור לכם בזה, סה"כ  כולנו יודעים שאף אחד לא מושלם אבל גם ממוצע גבוה ראוי לתשומת לב והלקוחות וגוגל מתרשמים מזה מאוד היום !

וגם גוגל נותן לזה משקל רב היום , גם בזה אנחנו יכולים לעזור לכם .

רוצים נכון !!!  פנו ל SUBWEB עוד היום או שלחו פרטים אנחנו מבטיחים לעזור לכם אנחנו, נדאג לתכנן לכם את הדף העסקי שלכם.

צרו איתנו קשר עכשיו !

אנחנו כאן בשבילכם למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות