דרכים טובות להבליט את האתר שלכם בגוגל

מאמרים–>  דרכים טובות להבליט את האתר שלכם בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל GOOGLE

מספר דרכים להבליט את האתר שלכם בגוגל 

לא רק קידום בגוגל חשוב או צורות קידום אחרות אחרות כמו פרסום בפייסבוק, יו טיוב, לינקדין ועוד, אבל ראשית כל חשוב שגוגל יסרוק ויאנדקס את האתר שלנו גם במחשבים נייחים וגם במכשירי סלולר.

טיפ ראשון

 האתר חייב להתחבר לגוגל סרץ קונסול, ולגוגל אנליטיקס  לקבלת דוחות ויש הרבה מה לקבל שם.

 טיפ שני

חובה לבדוק מהירות טעינת האתר בגוגל ספיד גם במחשבים נייחים ובמיוחד במכשירי סלולר , כידוע למעלה מ80% מהגלישות והחיפושים ברשת נעשים דרך המכשירים הניידים מאוד חשוב לקידום האתר בגוגל.

טיפ שלישי

אנחנו נבדוק גם את חברת אחסנת האתר, סוג השרת האם הוא מתאים לאתרים שלנו , עם מי האתר יושב באחסנה, האם הוא שרת שיושב רק בחו"ל או גם קרוב למקום העסק. חשוב מאוד שהאתר יהיה קרוב גיאוגרפית למיקום העסק , מהירות טעינת  האתר גם נמדדת בבניית האתר האם בנו את האתר בצורה הנכונה מבחינת תוכנה, צריך תיקונים ,שיפורים, תוספים שיכולים להעלות את מהירות האתר, ניקיון של תוספים לא פעילים ,עדכוני תוכנה אופטימיזציה ועוד, דברים שמשפיעים מאוד על הצורה בה הזחלנים של גוגל מתייחסים  לאתר שלך ומוסיף הרבה מאוד לקידום האתר במנועי  חיפוש .

טיפ רביעי

GOOGLE MY BUSINESS – האתר הקטן של GOOGLE משנה את הרושם הראשון ללקוח על העסק שלכם סוג של מיני אתר עם תמונות ופרטים על העסק שמקדם את העסק שלכם באופן טבעי בגוגל .

טיפ חמישי 

מוסיף המון נראות ,עוזר גם לאתר וגם לעסק קוראים לו קישורים אנחנו נחבר את האתר  לאיזי, וויז ,בזק ,דפי זהב, אינדקסים חשובים שתורמים  להבלטה של העסק שלכם ורצינות ללקוחות שאתם עסק רציני, מפת גוגל שמראה את כתובתכם ,חיבור לוויז להגעה מהירה למיקום שלכם זה זה מקדם אתכם בעסקים ובגוגל . גם פה צריך להיזהר לא לחבר לאתרים שיכולים להוריד את הדירוג של האתר בקידום האורגני שלו בגוגל .

טיפ שישי

אם העסק שלכם עוסק בתחומים כמו רהיטים, מסעדות , אולמות אירועים, בתי אבות , בתי מלון ,מרפאות ,שיפוצים, תיווך נדל"ן, ניהול נכסים, כדאי גם לשמוע על צילום פנורמי ,זה המילה האחרונה היום להדמיה ומיתוג העסק שלכם כמובילי דעה,כעסקים מומחים בתחומם, אפקט הוואו פשוט מוסיף המון. משאיר את הלקוחות שלכם באתר וגוגל כמובן אוהב את זה ומקדם את האתר שלכם במנוע החיפוש .

טיפ שביעי

כתיבת מאמרים באתר לא נכנסים וכותבים מה שאתם רוצים הכתבה חייבת להיות עם כותרות ראשיות ומשניות, תגיות  מטא META -TAGS, פסקאות , היררכיה , סיפור שמתחבר מה שקוראים סטורי טיילינג , אנחנו כמובן נרצה שמנועי החיפוש כמו גוגל או בינג ייראו את הקישורים שלנו,קישורים פנימיים באתר וקישורים לאתרים חזקים כמו ויקיפדייה למשל  מה אנחנו כותבים בתחתית האתר ומה כותבים בראש האתר, מכיון שהזחלנים של גוגל סורקים את האתר בצורה הזאת זה ספר החוקים של גוגל תבצעו את החוקים וגוגל תדאג לכם ,גוגל תקדם את האתר שלכם .

טיפ לסיום

חשוב גם מבחינה חברתית להנגיש את האתר שלכם בצורה הנכונה לבעלי מוגבלויות קהל יעד ענק למעלה מ 20% מהאוכלוסייה,אתם חייבים שהאתר שלכם יהיה נגיש גם באופן חוקי, אחרת אתם יכולים לעמוד בפני סנקציות משפטיות שימו לב יש בשוק תוספים חינמיים שלא עומדים בדרישות החוק אז לא לטעות . ולסיום  גם זה מקדם את האתר ב גוגל אורגני GOOGLE.

צרו איתנו קשר עכשיו !

אנחנו כאן בשבילכם למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות