קמפיין ממומן בגוגל מאת SUBWEB

עמוד הבית > כותרת מאמר ניהול קמפיין ממומן בגוגל

פרסום בגוגל

מדוע כדאי לפרסם בגוגל ממומן

פרסום ממומן בגוגל חייבים או לא ?

תלוי את מי שואלים ומתי . 

מה זה גוגל ממומן (PPC) ? גוגל ממומן אלה המודעות שמופיעות בראש עמוד 4 המודעות הראשונות נכון להיום ולפעמים גם 4 מודעות אחרונות תחתונות בדף, כיצד זה מתבצע המודעות שנקראות גם PAY FOR CLICK, מודעות אלה עובדות דרך מערכת שנקראת GOOGLE ADS זוהי מערכת הניהול מודעות של גוגל שדרכה אנו נעלה מודעה לפרסום העסק שלנו ואנו נשלם לגוגל לפי לחיצה על המודעה שנקרא קליק כאשר אדם צופה במודעה אנו לא נשלם אך כאשר הוא ילחץ על המודעה אנו בעצם נשלם לגוגל על כניסת הלקוח לדף נחיתה או לאתר שלנו. בניגוד למודעה במנוע החיפוש האורגני ששם אנו לא נשלם מאומה לגוגל. כאשר אנחנו נקדם אתר בצורה אורגנית אנחנו בעצם פועלים כדי לשכנע את הרובוטים של גוגל הזחלנים שסורקים את כל מיליארדי האתרים בעולם ע"י כל מיני פעולות ודרישות של גוגל להעלות את האתר למקומות שאנחנו רוצים זאת בעצם פעולת קידום אתרים.

במודעה ממומנת

אנחנו בוחרים באיזה מילות מפתח או משפט מסוים אנחנו רוצים לדחוף או,להבליט ואותו טקסט, בדרך כלל אחרי יום יופיע באחד התוצאות הראשונות בגוגל מודעות, google ads .אנחנו מציעים מאוד להתייעץ עם מקדם אתרים מיומן כדי לא לעשות טעויות שיעלו לנו הרבה מאוד כסף , גוגל לא מחזירה כסף על טעויות !!!

מה עושים בקידום ממומן

איזה תוכן אנו מעלים במודעה שלנו ?הזאת,פרסומי,שיווקי, מניע לפעולה לדף נחיתה,להשארת מיילים או טלפון,או מכירת מוצר או שירות או צפייה בדף מסוים באתר שלכם,דף אינפורמטיבי כלשהו. וכמובן שגוגל יאשר את המודעה ולא יחריג אותה !  כידוע כל קליק על המודעה עולה תשלום שהוא פרמטר משתנה לפי התחרות באותו תחום,לקוח חדש, דירוג המודעה ועוד נתונים רבים, דירוג זה נקרא AD RANK של גוגל . ואנחנו SUBWEB נדאג כל הזמן לבדוק את המודעות שלך ולשפר אותן כדי להביא למיצוי מקסימלי של הפרסום תוך כדי הוזלת עלות הלחיצה לכל מודעה.

מאידך בפרסום ממומן אתה מייצר מודעה שבדרך כלל מאושרת ע"י גוגל ותוך כמה שעות אתה רואה תגובה למודעה מה שנותן אינדיקציה מהירה לאותו מוצר או תחום שאתה רוצה לשווק או למכור ואתה יודע אייך השוק מגיב במהירות במיוחד אם אתה אתר חדש או מוצר חדש. בניגוד לקידום אורגני שהוא איטי יותר  אבל מבוסס על זמן והעלאת התודעה למותג. 

אז אם אתם רוצים לשמוע עוד על היכולות שלנו ולהרים את העסק שלכם לגבהים חדשים בחלל  השאירו פרטים לפגישת ייעוץ חינם ללא תשלום .

צרו איתנו קשר עכשיו !

אנחנו כאן בשבילכם למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות