שיווק שותפים - "AFFILIATE MARKETING"

שיווק שותפים שמעתם על זה כבר ? אז כולנו מכירים את הבאנרים ומודעות שונות הקופצים לנגד עינינו כשאנו גולשים באתר אינטרנט שאנו צופים או אתר עיתונות כמו YNET וכדומה . האינטרנט הוא לא רק מקור מידע עצום, אלא גם זירה לעשות בה כסף, ולאו דווקא באמצעות מכירת מוצרים של החברה שלכם באתר שלכם או באתרי מכירות. גם אם יש לכם אתר או אפילו בלוג קטן שלא נחשב אתר מכירות אתם יכולים להרוויח, ובעלי אתרים או בלוגים רבים מרוויחים בדרך זו. השיטה נקראת שיווק שותפים או AFFILIATE MARKETING או בעברית- אפיליאציה.

מהו שיווק שותפים?

כאמור, אותן מודעות או באנרים המופיעים באתר בו אתם גולשים, קשורות פעמים רבות לשיטת שיווק שותפים. שיטה זו היא חיבור של ארבעה גורמים:

• חברה שרוצה לשווק את מוצריה, שהיא המפרסם.
• בעל אתר או בלוג שהוא השותף.
• הגולש, שהוא הקונה שבלעדיו השיטה לא הייתה פועלת
רשת שותפים אשר מחברת בין מפרסם לבין השותף. בעזרת רשת השותפים ניתן לדעת האם גולש קנה מוצר או מילא טופס צור קשר. במידה וכן, יקבל השותף את העמלה שסוכמה מראש.

היתרונות של שיווק שותפים:

בשיטת AFFILIATE MARKETING או אפיליאציה בעברית. כל הצדדים מרוויחים. המפרסם לדוגמה חברת אמזון  זוכה להפיץ ולמכור את מוצריו בדרך נוספת. כמובן שמבחינתו המטרה היא השלמת התהליך ומכירת המוצר אך גם אם לא, הוא זוכה לפלטפורמה נוספת לפרסום המוצר שיכול להביא לרכישות בעתיד. השותף זוכה לעמלה במידה והמוצר המפורסם נמכר או שהגולש מילא טופס יצירת קשר- תלוי מה הייתה מטרת המפרסם. הגולש רכש מוצר שהתוודע אליו דרך הגלישה ובחר לרכוש.

איך הופכים לשותפים בשיווק שותפים ?

כדי להפוך לשותפים ולהרוויח הכנסה נאה חשוב לא לסמוך על המזל אלא להבין מה בדיוק אתם עושים. ראשית, צריך להתחיל בבחירת תחום אותו אתם רוצים לפרסם.
כדאי לבחור תחום רחב יחסית שפוטנציאל שיווק המוצרים הוא גדול והתחרות בענף זה אינה גדולה מדי.
לאחר מכן יש לחפש רשת שותפים או רשת קישורים המחברת ביניכם לבין המפרסם. כמובן אתם יכולים גם לפנות לחברת subweb לקידום האתר או הבלוג שלכם לצורך מכירת המוצרים או השירותים.
העמלה שתקבלו תלויה הן ברשת השותפים והן במפרסם. גובה העמלות יכול להיות על פני טווח רחב מאוד ולכן חשוב לעשות סקירה רחבה לפני שבוחרים.
כעת יש למצוא את הפלטפורמה להעלאת תכנים. ניתן להתמקד בתכנים הקשורים למוצר אותו מפרסמים וניתן גם שהמודעות יפורסמו בבלוג כללי.
עם זאת, ככל שישנו קשר בין נושא התכנים למוצר, כך גדל הסיכוי שהגולשים הקוראים את התוכן יהוו גם קהל יעד מתאים לקניית המוצר.

לסיכום, שיווק שותפים הוא דרך מעולה להרוויח, זאת כמובן אם מתקשרים עם הגורמים הנכונים ועושים עבודה שתתן רוח גבית לשיווק המוצר. בניגוד לדרכים קלות אך מפוקפקות לעשיית כסף באינטרנט, כאן מדובר על דרך חוקית ולגיטימית לחלוטין. אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת סאבווב SUBWEB ונשמח לשתף אתכם בתכנית השיווק שותפים שלנו שמבטיחה לך עמלה על כל עסקה ללא כל סיכון מהותי מצידך . אז אל תהססו התקשרו עכשיו .

affiliate markting

תפריט נגישות