עמוד הבית > השירותים שלנו>  קידום אתרים אורגני בגוגל

למה קידום אתרים אורגני בגוגל

 רובנו מחפשים נושא כלשהו או כמה דרך גוגל או מנוע חיפוש אחר כמעט כל יום. אך לא תמיד ברור לנו מה עומד מאחורי תהליך החיפוש הזה, במיוחד איך מנועי החיפוש מסדרים את התוצאות שמופיעות לנו במסך. במקרה של בעלי אתר, אנו עלולים לתהות מה עלינו לעשות מבחינת קידום אתר בגוגל בכדי שיופיע בראש עמוד התוצאות? עם מספר רב כל כך של אתרי אינטרנט המתחרים זה בזה להופיע בין המקומות הראשונים בנושאים שונים ומשונים, העניין אינו פשוט. אבל אנו כאן ב-SUBWEB מומחים בזה ומציעים לך שירותים כוללים שיבטיחו שהאתר שלך יתבלט כמו שמגיע לו. שירותי קידום האתר שלנו מנתחים בצורה שיטתית את הקריטריונים הרלוונטיים. באופן הדרגתי, ללא פעולות דרסטיות, אנו מציעים קידום במנועי חיפוש כדי למקם את אתרך במקום עליון.
 

חשיבותו של קידום אתרים מקצועי

 עסקים רבים משקיעים בבניית אתר מתקדם, אך ההשקעה הזו לבדה לא תבטיח הצלחה בעולם הדינמי והתחרותי של האינטרנט של היום. דירוג גבוה לאתר מגוגל הוא בהחלט יתרון, אך גם הוא אינו מספיק. מעבר לדירוג על פי איכות האתר, גוגל סורק את האתר בניסיון לדרג את הרלוונטיות שלו לחיפושים של משתמשים. יש ביטויים מסוימים שמבחינת גוגל מהווים הוכחה לכך שהאתר תואם חיפוש אחר נושאים או שירותים שהאתר כביכול מציע. ביטויי קידום אלה צריכים להיבחר בקפידה כדי לקלוע בביטויים המדויקים שייחשבו לרלוונטיים ביותר. מעבר לכך, יש לבחור בכמות הולמת של ביטויים לכל אתר ואתר, כלומר לא להמעיט וגם לא להגזים. בנוסף, לכל דף באתר יש את הביטויים המתאימים לו ביותר, והם צריכים להיות ממוקמים במקום הנכון באתר וגם במקומות אחרים ברשת שיובילו אל האתר. לכן, קידום אתר בגוגל אינה פעולה של מה בכך אלא צריכה להתבצע על ידי מי שמבין היטב בתחום. וכחברה לקידום אתרים באינטרנט אנו מתמחים בזה.

למה קידום אורגני ולא ממומן?

 קידום אורגני בגוגל וקידום ממומן אינם סותרים זה את זה. אלה שהן מהוות שתי דרכי קידום שונות במהותן כשהאפקטיביות של כל אחת תלויה בסוג העסק והשיווק. אם, למשל, המטרה שלך היא להבליט אתר על פני מתחרים כאן ועכשיו כדי לפרסם מבצע מיוחד, אירוע השקה של מוצר חדש וכו', קידום ממומן יספק את החשיפה הגדולה וקצרת הטווח שאתה זקוק לה. אם מצד שני המטרה שלך היא העלאת אתר למודעות הגולשים באופן כללי ולאורך זמן, קידום אורגני יעשה את העבודה בצורה טובה ויעילה יותר.

איך בפועל נעשה קידום אתרים אורגני?

 לפני שנכנסים לתהליך של אופטימיזציה לאתרים, חשוב לזכור שזהו תהליך שלוקח זמן, ממספר חודשים עד שנה. אורך התהליך תלוי במספר גורמים, כמו מצב האתר כרגע. כדוגמה, אתר שכבר עבר חידוש למטרת קידום בעבר יצטרך לעבור שדרוג, בזמן ש קידום אתר ראשוני משמעותו עבודת יסוד מאפס. כמו כן, התחרות האורגנית בענף הרלוונטי תקבע במידה רבה את משך הזמן של התהליך, שכולל בין השאר מחקר מילים מקצועי בתחום לצורך מציאת המונחים הרלוונטיים אותם הגולשים מחפשים. לאחר מכן נכנסים לקידום עצמו: אופטימיזציה של האתר, יצירת תכנים בתוך האתר או קישורים חיצוניים ועוד. כמומחים לקידום אתרים, אנו בחברת SUBWEB נבצע עבורכם את כל שנדרש על מנת לקדם את האתר שלך כך שיצטיין בתחומו לטווח הרחוק.
 אנו מציעים מבצעים ללא התחייבות חוזית ארוכת טווח.

 אז צור קשר עכשיו כדי שנוכל להסביר איך נקדם את העסק שלך, ללא כל התחייבות. 

 

בשבילכם SUBWEB מסביב לשעון !

077-2496269

גם בטלפון אנחנו זמינים

sale@subweb.com

גם בדוא"ל אישי

055-664-4130

סאב ווב גם בווצאפ

צרו איתנו קשר עכשיו !

למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות