קידום אתרים בגוגל אדוורדס

עמוד הבית > השירותים שלנו > קידום אתרים בגוגל אדוורדס

קידום אתרים בגוגל אדוודרס

קידום אתרים בגוגל באופן כללי הוא חלק חשוב מאוד בשיווקו וקידומו של אתר. גוגל היא מנוע החיפוש המרכזי וכמעט הבלעדי, ומהווה את זירת ההתרחשויות הגדולה ביותר. אפשר לראות בגוגל כניסה גדולה לקניון ענק מלא עסקים וחנויות, כניסה שבה כל אחד בוחר לאילו חנויות הוא רוצה להגיע. קידום בגוגל הוא הבלטה של עסק אחד על פני האחר. ניתן לעשות את ההבלטה בעדינות כמו בקידום אורגני או עם שלט ניאון זוהר בשיטה של קידום אתרים גוגל אדוורדס.

מהם היתרונות של קידום אתרים בגוגל אדוורדס ?

לגוגל ישנה שיטה לקידום האתר דרך תשלום. בניגוד לקידום אורגני שמביא לקידום באופן טבעי והדרגתי וזאת מבלי לשלם לגוגל, קידום ממומן מעלה את האתר עסק שלכם באופן מיידי לראש רשימת התוצאות וזאת בתמורה לתשלום לגוגל. אם האתר שלכם חדש ולא מוכר כך שימצא באופן טבעי בדף השלישי ומעלה של רשימת התוצאות, הגולשים לא יגיעו אליו. אז קמפיין שנעשה באמצעות גוגל בצורה ממומנת ללא ספק יחשוף אתכם. גם כשאתם זקוקים לחשיפה גדולה ומהירה בהרבה מהחשיפה הטבעית והשגרתית השיטה של תשלום לגוגל עבור פרסום תעשה את העבודה. כך למשל, אם יצאתם במבצע שאתם רוצים להפיץ ככל האפשר, מוצר או שירות חדשים, אתם מארגנים אירוע השקה או פסטיבל בימים ספציפיים. לכל אלה קידום ממומן הוא הכלי האפקטיבי ביותר.

איך נעשה קידום אתרים בגוגל ?

קידום אתרים גוגל אדוורדס הוא כאמור מודעה שמתפרסמת בראש רשימת התוצאות בחיפושים רלוונטיים לגולש ולעיתים גם בחיפושים במעגל הקרוב שאינם מדויקים אחד לאחד. כך המידע שבמודעה יופץ לקהל גולשים רחב יותר. שיטת התשלום היא PPC – תשלום פר קליק. בגוגל אדוורדס ניתן למקד את הקמפיין לפי מיקום גיאוגרפי או מילות מפתח. ניתן גם לעקוב אחרי הצלחת הקמפיין ולהחליט מהו התקציב היומי שאתם מוכנים לשלם.

למה צריך מומחה בשביל לקדם בגוגל ?

באופן טכני ומעשי, קידום אתרים גוגל אדוורדס ניתן לעשות גם לבד. ניתן לבצע את הבחירות שלכם ולצאת לדרך. עם זאת, אם תעשו זאת לבד, כנראה הפוטנציאל שבקמפיין לא ימוצה. גוגל בוחרת את מספר הפעמים להצגת מודעה מסוימת לפי דירוגה. ציון המודעה בנוי ממחיר המודעה שנקבע ומציון האיכות שלה. ציון האיכות מורכב משיעור ההקלקות- מספר הקלקות חלקי מספר הופעות של המודעה, רלוונטיות המודעה- האם תכנון המודעה נעשה כך שהיא מופיעה בחיפושים הרלוונטיים ביותר, וגם מדף הנחיתה אליו מובילה ההקלקה שצריך להיות ברור, מסודר, ורלוונטי לחיפוש שנעשה. אנחנו ב- SUBWEB מתמחים בקידום אתרים גם באמצעות גוגל אדוורדס (GOOGLE ADS) ונדאג שהקמפיין יבנה בצורה מדויקת וישיג את המטרה.

אז התקשרו עכשיו ותתחילו לקבל לקוחות חדשים אנו נעזור לכם מכל הלב.

בשבילכם SUBWEB מסביב לשעון !

077-2496269

גם בטלפון אנחנו זמינים

sale@subweb.com

גם בדוא"ל אישי

055-664-4130

סאב ווב גם בווצאפ

צרו איתנו קשר עכשיו !

למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות