יצירת סרטונים

עמוד הבית > השירותים שלנו> יצירת סרטונים

יצירת סרטונים ועריכתם

סרטונים שמופקים ומתוכננים בצורה טובה מעבירים לגולש חוויה ולכן הם מהווים כלי משמעותי מאוד לקידום. נמצא שגולשים היום נמשכים לתוכן ויזואלי וסרטונים במיוחד יותר מאשר לתוכן כתוב. "תמונה שווה אלף מילים " כמה שווה סרטון ,לא כדאי כמובן לוותר על תוכן כתוב אך יצירת סרטונים בהחלט צריכה להיות כלי חזק מאוד בשיווק העסק וקידומו, בנוסף לקידום בגוגל או בפייסבוק או יו טיוב .

יצירת סרטונים מה היתרון

יצירת סרטונים ביין אם הם סרטוני אנימציה או סרטונים רגילים – בצורה טובה ונכונה היא בעלת יתרונות רבים:

  • העברת חוויה אמיתית והמחשה: אם מדובר על סרטון תדמיתי של העסק שלכם, ניתן להעביר את הצופה חוויה של ממש הקשורה לתפקוד העסק. בניגוד לתיאור העסק על ידי טקסט, כאן הצופה יכול לא רק לראות מה אתם עושים אלא לעבור חוויה רב חושית כמעט. לדוגמה, אם יש לכם שירות הסעות, ניתן באמצעות סרטון לקחת את הצופה כאילו הוא איתכם באוטובוס או המיניבוס ולתת לו לחוות את החוויה. אם אתם בעלי מסעדה, השמים הם הגבול מבחינת החוויה שהצופה יעבור. כך אתם ממחישים לו בדיוק את שגרת התנהלות העסק שלכם ומה הוא צפוי לקבל כלקוח, אתם יכולים גם לבנות את התפריט שלכם עם עוד כמה סרטונים מהמטבח של המסעדה כמובן אפשר גם להוסיף אפקטים עם תוכנת אפטר אפקט של חברת ADOBE.
  • אתם נכנסים למגרש של הגדולים: סרטון לא נמצא רק בעמוד הפייסבוק או באתר שלכם. יהיה ניתן למצוא אותו בגוגל בחיפוש סרטונים וגם ביוטיוב, שהוא ערוץ נהדר לפרסם בו את עצמכם ולתקשר עם גולשים ולקוחות פוטנציאליים.
  • הארכת זמן הגלישה: זמן הגלישה בדף הפייסבוק או באתר הוא נתון משמעותי עבור גוגל לדירוג אתרים. צפיה בסרטון תאריך את זמן הגלישה באתר או בדף שלכם.
  • ויראליות: גולשים משתפים בסרטונים הרבה יותר מאשר בתוכן כתוב כך שישנו אפקט הויראליות בפרסום באמצעות סרטון. לכן חשוב להשקיע ביצירת סרטונים איכותיים.

יצירת הסרטונים - איך עושים את זה נכון?

כיוון שלסרטונים ישנו פוטנציאל גדול מאוד לקדם אתכם, חשוב שיצירת סרטונים תתבצע בצורה טובה, נכונה ומקצועית. ישנם דברים רבים שצריך לקחת בחשבון על מנת שהסרטון יצא מכובד, יעביר את המסר וימשוך את הגולש לראותו עד הסוף: סאונד איכותי, תסריט מעניין, עריכה מקצועית. בבחירה האם לעשות סרטון וידאו או אנימציה יש לקחת בחשבון שסרטון אנימציה הוא אמנם חביב ויכול להיות מצחיק אך הוא לא משקף לגולשים מי אתם באמת ולא עוזר במיתוג שלכם כפי שהייתם רוצים.

יצירת סרטונים - לבד או באופן מקצועי?

נכון, ניתן לקחת את הנייד ולהתחיל לצלם. האם התוצאה תעבוד ותקדם אתכם? לא בהכרח ובכל מקרה פחות מסרטון מקצועי. במיוחד אם זהו סרטון תדמיתי, כדאי להטיל את המשימה על חברה מקצועית שמכירה את התחום היטב, תבנה עבורכם תסריט, תכניס אפקטים מתאימים ותדאג לאיכות מעולה של הצילום והסאונד. אנחנו בחברת SUBWEB מתמחים גם ביצירת סרטונים וניצור יחד איתכם את הסרטון שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

בשבילכם SUBWEB תמיד מסביב לשעון !

077-2496269

גם בטלפון אנחנו זמינים

sale@subweb.com

גם בדוא"ל אישי

055-664-4130

סאב ווב גם בווצאפ

צרו איתנו קשר עכשיו !

למידע נוסף חייגו עכשיו: 077-2496269 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

תפריט נגישות